Spolek pomáhá

Cílem projektu „Spolek pomáhá“ je každoročně pomoci finančně či materiálně jednotlivcům z hokejové mládeže či krasobruslařkám.

Členská schůze Spolku dne 06.12.2019 schválila projekt „Spolek pomáhá“.

O co se konkrétně jedná?

Jde nám o podporu sportovců mládeže. Pomoci rodičům usnadnit např. financování členských příspěvků jejich dětí. Příběhy vybraných rodin mohou být různé, finanční, zdravotní…

DUKLA Jihlava – mládež, z.s. je spolek, ve kterém sportuje velké množství dětí. Hokejistů, hokejistek a krasobruslařek. Věnovat se aktivně sportu bývá ovšem velmi finančně náročné a v životě rodin bohužel může nastat situace, kdy se rodiče musí rozhodovat, jestli dítěti zvládnou jeho koníček i nadále platit.

Z tohoto důvodu se Spolek bude každoročně scházet se zástupci mládeže a vybírat mladé sportovce, kteří v danou chvíli budou potřebovat nejvíce pomoci.

Svým rozhodnutím a podporou tak usnadníme rodičům, aby jejich děti mohly plnohodnotně sportovat.

Nejsme tedy pouze „Spolek podporující A tým“.

Věříme, že je důležité podporovat právě i mladé sportovce.

V sezóně 2023/2024 – pro tuto sezónu si mládež podporu nevyžádala.
V sezóně 2022/2023 jsme podpořili jednoho mládežnického hokejistu částkou 12.000 Kč.
V sezóně 2021/2022 jsme podpořili jednoho mládežnického hokejistu částkou 7.000 Kč.
V sezóně 2020/2021 jsme podpořili jednoho mládežnického hokejistu a dvě krasobruslařky celkovou částkou 19.200 Kč.
V sezóně 2019/2020 jsme podpořili dva mládežnické hokejisty a dvě krasobruslařky celkovou částkou 24.750 Kč.