O nás

Spolek fanoušků HC Dukla Jihlava vznikl na konci roku 2016, ale svoji činnost oficiálně spustil od 1.1.2017.

Potřebujeme každého, kdo je ochotný pro Duklu hořet, říká Rostislav Krutiš, předseda nově vznikajícího Spolku fanoušků HC Dukla Jihlava.

Co vás vedlo k založení Spolku fanoušků HC Dukla Jihlava?

Chceme zlepšit situaci a postavení klubu. Asi tři roky jsme zvažovali formu jeho podpory a nakonec z toho vzniká náš spolek.

Jaký je tedy váš cíl?

Co nejvíce podpořit klub HC Dukla Jihlava, především finančně, morálně, ale i jeho propagací a prezentací na veřejnosti. Většina fanoušků zatím dělá jen to, co je v jejich možnostech. Přijdou na hokej, někteří fandí… My však toho chceme dělat víc.

Celý článek: 23.12.2016 – JIHLAVSKÉ LISTY – Spolek fanoušků chce hokejové Dukle Jihlava pomáhat i finančně